Rafin Developer

Inwestor na rynku mieszkaniowym i właściciel zabytkowych hoteli - pragnie podziękować Agnieszce Majewskiej-Kunat, reprezentującej EGO PR, za dotychczasowe, 8-letnie wsparcie z zakresu PR.

 

EGO PR przez wiele lat służyła firmie swoją profesjonalną wiedzą i wparciem merytorycznym, które umożliwiło firmie Rafin Developer podejmowanie skutecznych decyzji wizerunkowych. Współpraca polegała na doradztwie z zakresu public relations, które nie ograniczało się tylko do nadzorowania kontaktów z mediami, realizacji publikacji internetowych, monitoringiem mediów czy też redagowaniem tekstów prasowych, a obejmowało także doradztwo przy wprowadzaniu na rynek nowych inwestycji deweloperskich. Związane z tym przygotowanie kompleksowych strategii marketingowych dla nowych projektów było dla naszej spółki jednym z fundamentalnych elementów przygotowania i rozpoczęcia procesu sprzedaży.

 

Pomysły i rozwiązania proponowane przez Panią Agnieszkę Majewską zawsze charakteryzowały się innowacyjnością i oryginalnością tak potrzebnym w kreatynym i nowoczesnym podejściu do marketingu. Mówiąc wprost: były to działania które poprawiały nasze wyniki, a nie ego agencji. To istotne! Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi EGO PR i Agnieszki Majewskiej-Kunat

 

Wojciech Świnder, Wiceprezes Rafin Developer

Piotr Wiak, Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych