Referencje

Rafin Developer

Inwestor na rynku mieszkaniowym i właściciel zabytkowych hoteli - pragnie podziękować Agnieszce Majewskiej-Kunat, reprezentującej EGO PR, za dotychczasowe, 8-letnie wsparcie z zakresu PR.

Port Lotniczy Wrocław

Wyrażam swoje uznanie dla firmy Ego Public Relations. Agencja odpowiadała za szereg zadań związanych z przygotowaniem i koordynacją konferencji prasowej oraz spotkania z przedstawicielami świata biznesu, polityki i nauki.

Restauracja Pieprz i Wanilia

Od prawie roku współpracujemy z firmą EGO Public Relations, którą rekomendujemy jako profesjonalnego partnera biznesowego, w zakresie budowania wizerunku firmy w mediach, doradztwa PR oraz przygotowania materiałów copywriterskich.

Sieć Szkół Tańca Esens

Z przyjemnością mogę polecić Ego PR jako wiarygodnego partnera. Korzystałam z usług firmy wielokrotnie, przy okazji organizacji różnego rodzaju eventów i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Zaoferowane rozwiązania przyniosły wymierne korzyści.

Stolgraf

Serdecznie dziękujemy Ego Public Relations, które przygotowało akcję informacyjną na rzecz firmy Stolgraf. Dzięki niej udało nam się zaistnieć na wielu prestiżowych portalach internetowych.

tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl