Luksus wypoczynku w SPA by L'Occitane

Okolica słynie z wyjątkowych krajobrazów, które pozwalają na błogi relaks blisko natury. Wzrok przykuwa wyjątkowy dolnośląski pejzaż lasów i rozległych pól. Uroczysko położone jest z dala od miasta, na terenie objętym ochroną przyrody Natura 2000. XVI-wieczny zamek to unikalne połączenie renesansowej architektury i nowoczesnych wnętrz, urządzonych z wielkim smakiem. Hotel posiada rozbudowaną ofertę wypoczynku dla wymagających gości. We wnętrzach zamku znajduje się pierwsze w Polsce SPA by L’Occitane m.in. gabinety zabiegowe, sauny, studio masażu ale również przestrzeń VIP, taras widokowy i wellness bar. 
 
SPA by L’Occitane to pierwsze w Polsce SPA tej marki i jednocześnie jedno z niewielu SPA w zamku. Słowem - prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów. Poczynając od receptury, poprzez dobór najlepszych składników, po zapach i konsystencję – organiczne kosmetyki są gwarancją najwyższej jakości i skuteczności. Wspaniale odpoczywa się nie tylko w SPA ale również na terenie nowoczesnego przeszklonego basenu, z widokiem na okolicę.
 
Dopełnienie relaksu jest zdrowa kuchnia, bazująca na lokalnych, wysokiej jakości produktach naturalnych oraz własnych, ekologicznych uprawach. Menu inspirowane  głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej, zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta. Znajdziemy tu  również ciekawą ofertę dla wegetarian, wegan i osób nie tolerujących glutenu.
 
www.uroczysko7stawow.pl
 

Aktualności

12.02.2021

Luksus wypoczynku w SPA by L'Occitane

Jeśli Twoim postanowieniem jest znalezienie większej ilości czasu dla siebie oraz holistyczne zadbanie o zdrowie – mamy propozycję miejsca d

więcej
tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl