Laser Mediostar Monolith z nagrodą!

Urządzenie oferuje szereg rewolucyjnych rozwiązań, dzięki którym zabiegi są szybkie, skuteczne i bezpieczne. Laser oparty jest na jedynej w swoim rodzaju technologii diodowej, wykorzystującej optymalne połączenie dwóch długości fali: 810/940 nm. Co istotne, wyróżnik ten umożliwia również wykonywanie laserem skutecznych zabiegów leczenia trądziku aktywnego i fotoodmładzania. Laser posiada najwyższą dostępną na rynku moc – 5000W, co pozwala na zwiększenie efektywności epilacji w najtrudniejszych przypadkach. Szeroki zakres regulacji długości impulsu, od 3 do 400 ms, umożliwia skuteczną epilację najdrobniejszych i najcieńszych włosków. 
 
Niezwykle ważnym wyróżnikiem lasera jest jednorodność plamki zabiegowej – homogenny rozkład energii na całej powierzchni, uzyskiwany za pomocą opatentowanego systemu TAPER. Dzięki temu uzyskuje symetryczny efekt zabiegowy i nie ma niebezpieczeństwa powstawania „gorących plam”. 
Wyłączny dystrybutor lasera w Polsce – Nova Group www.novagroup.pl
 

Aktualności

12.02.2021

Luksus wypoczynku w SPA by L'Occitane

Jeśli Twoim postanowieniem jest znalezienie większej ilości czasu dla siebie oraz holistyczne zadbanie o zdrowie – mamy propozycję miejsca d

więcej
tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl