Aktualności

Luksus wypoczynku w SPA by L'Occitane

12.02.2021

Jeśli Twoim postanowieniem jest znalezienie większej ilości czasu dla siebie oraz holistyczne zadbanie o zdrowie – mamy propozycję miejsca doskonałego. Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel śmiało może konkurować z najlepszymi światowymi hotelami Spa. Pobyt w tym butikowym hotelu jest doświadczeniem relaksującym, kojącym i często – uzależniającym…

Laser Mediostar Monolith z nagrodą!

20.03.2020

Innowacyjny laser z portfolio Nova Group to pierwszy laser epilacyjny, który otrzymał nagrodę Perłę Dermatologii Estetycznej.

Jesienny relaks w butikowym hotelu

19.09.2019

Uroczysko Siedmiu Stawów, z myślą o jesieni, wprowadza specjalny Pakiet Lawendowy, który umożliwia relaks blisko natury, wspomagany dedykowanym tej porze roku menu zdrowotnym. Pobyt i regenerujące rozgrzewające posiłki, zainspirowane lawendą, mają za zadanie wzmocnić siły ochronne organizmu i zabezpieczyć go przed nadchodzącymi zimnymi miesiącami.

Włoska marka Arosha - efektywności i bogactwo składników aktywnych

01.04.2018

Arosha to dynamicznie rozwijająca się włoska marka kosmetyczna, której przyświeca dbałość o sylwetkę i dążenie do jak najlepszych rezultatów zabiegowych, w gabinetach kosmetycznych.

Inspiracja Roku dla marki Salter

10.07.2017

Sprzęt fitness marki Salter – wiodącego europejskiego producenta z 70-letnim doświadczeniem na rynku – otrzymał nagrodę INSPIRACJA 2016 Beauty Inspiration. Nagrodzona została linia Essence, gdzie łącząc różne typy sprzętu można stworzyć własny program ćwiczeń, dostosowany do indywidualnych potrzeb i przestrzeni. Możliwość personalizowania designu jest dodatkowym atutem tej linii.

tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl