Wybierz się z przyjaciółkami do kina, a być może wrócisz do domu z lodówką…

Już 26 kwietnia o godzinie 18:30 w kinie Helios przy ulicy Kazimierza Wielkiego odbędzie się kolejny kobiecy seans filmowy. Tym razem kinomaniaczki zobaczą najnowszą komedię romantyczną z Helen Blunt i Ewanem McGregorem w rolach głównych, opowiadającą o ekscentrycznym pomyśle arabskiego szejka, który pewnego dnia postanowił przenieść ławicę łososi w sam środek pustyni. Przed projekcją filmu,  silnych emocji z pewnością dostarczy konkurs, w którym główną nagrodą będzie wysokiej jakości lodówka marki Mastercook w eleganckim kolorze stali nierdzewnej. Aby ją wygrać wystarczy przed wejściem na salę kinową wypełnić kupon konkursowy, a następnie – dać się złowić podczas losowania szczęśliwego nazwiska!                    

 

Projekcji filmu towarzyszyć będzie wiele dodatkowych atrakcji, egzotyczny poczęstunek – sushi, czy aromatyczna kawa z Jemenu. Wrocławianki będą mogły również zapoznać się z najnowszymi urządzeniami do zabudowy marki Mastercook.

 

Udział w pozafilmowych atrakcjach jest bezpłatny dla wszystkich uczestniczek seansu i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Cena biletu wynosi 22 złote, a w przypadku grup zorganizowanych – 19 zł dla każdego z widzów.            

tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl