Pierwszy Instytut marki Skeyndor w Hotelu Bania

Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group:

 

„Planujemy tworzyć kolejne Instytuty Skeyndor m.in. w polskich hotelach. Nasza strategia zakłada, że będą to ściśle wyselekcjonowane miejsca Premium, gdzie pracują wysoko wykwalifikowani terapeuci i w których klienci skorzystają z pełnej oferty zabiegów na twarz i ciało. Dodatkowo, inicjujemy również program edukacyjny dla hotelarzy, dzięki któremu rozpoczynając współpracę z marką otrzymają oni pełne wsparcie merytoryczne i szkoleniowe, w zakresie rozwoju hotelowego spa oraz aktywizacji sprzedaży marek kosmetycznych i zabiegów spa”.

 

Sielsko-Anielsko to komfortowa strefa spa, w której znajduje się: 7 gabinetów zabiegowych, 4 sauny (m.in. chlebowa, jodłowa), niecka wodna z hydromasażem, studnia góralska, pokój relaksu oraz kameralna biblioteka z kominkiem. Sauna chlebowa po raz pierwszy w Polsce pojawiła się właśnie w Hotelu Bania - piec chlebowy ogrzewa pomieszczenie wypełniając je aromatem wypiekanego pieczywa, które później można skosztować. W Spa znajduje się również soft pack – innowacyjne urządzenie do wykonywania luksusowych ceremonii SPA, oparte na lewitowaniu ciała w pozycji embrionalnej, w otulających powłokach materaca. Te i inne urządzenia do SPA  dostarczyła firma Nova Group, która zajmuje się także projektowaniem oraz realizacją nowoczesnych stref spa i wellness w hotelach.

Aktualności

12.02.2021

Luksus wypoczynku w SPA by L'Occitane

Jeśli Twoim postanowieniem jest znalezienie większej ilości czasu dla siebie oraz holistyczne zadbanie o zdrowie – mamy propozycję miejsca d

więcej
tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl