Informacje prasowe

Nova Group rozpoczęła współpracę z firmą Candela

15.02.2021

Nova Group nawiązała współpracę z uznaną, amerykańską firmą Candela, która specjalizuje się w produkcji innowacyjnych urządzeń dla medycyny estetycznej. Tym samym Nova Group poszerza portfolio swoich urządzeń o kolejne zaawansowane rozwiązania technologiczne, stawiając na nowości rynkowe i maksymalne odpowiadanie na potrzeby klientów – renomowanych klinik, gabinetów medycyny estetycznej oraz kosmetycznych.

Odpoczynek w stylu EKO

15.01.2020

Coraz więcej osób chce odpoczywać świadomie – holistycznie dbając o zdrowie i wybierając miejsca, które funkcjonują zgodnie z filozofią EKO. O wszystkie te aspekty zadba Uroczysko Siedmiu Stawów, który zapewnia regenerację sił i wypoczynek dla najbardziej wymagających gości.

Unikalna wystawa ceramiki artystycznej prof. Cybińskiej

02.11.2019

Twórczość Krystyny Cybińskiej, wybitnej osobowości polskiej ceramiki artystycznej, można oglądać w muzeach na całym świecie. Artystka i profesor sztuki,od ponad 60-ciu lat tworzy ceramiczne dzieła - wybrane z nich będzie można zobaczyć w Uroczysku Siedmiu Stawów. Wystawa dzieł artystki potrwa do końca roku.

Pierwszy Instytut marki Skeyndor w Hotelu Bania

19.11.2018

W hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej, został otwarty pierwszy Instytut marki Skeyndor w Polsce. W hotelowym Sielsko-Anielsko SPA można już wykonać zabiegi na twarz i ciało hiszpańskiej marki. Z tej okazji, w dniach 26-29 października, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – weekend z marką Skeyndor. Ponad 120 osób: eksperci rynku spa& wellness, klienci marki i przedstawiciele mediów wzięli udział w konferencji naukowej Skeyndor i Nova Group - wyłącznego dystrybutora marki w Polsce. W trakcie konferencji odbyła się również premiera nowej generacji SKEYNDOR POWER C+, linii o potrójnej mocy antyoksydacyjnej i jeszcze wyższej koncentracji witaminy C - 25%.

Turniej tenisowy CHALLENGER ATP we Wrocławiu

12.02.2016

Już 16 lutego w Hali Orbita rozpocznie się długo wyczekiwany turniej tenisowy. Zagra dwudziestu dwóch zawodników. Zmagania sportowców wrocławianie będą mogli oglądać bezpłatnie, dzięki wsparciu sponsorów wydarzenia m.in. firmy Rafin Developer.

tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl