Włoska marka Arosha - efektywności i bogactwo składników aktywnych

Kosmetyki i zabiegi Arosha zawierają kombinację najwyższej jakości składników aktywnych. Wyróżnia je wysoka skuteczność zabiegowa - efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu! Arosha, przez dłuższy czas znana była z genialnych wyszczuplających i modelujących zabiegów na ciało, obecnie w swoim portfolio posiada również zabiegi na twarz, na bazie biocelulozy. Zabiegi, w formie kompleksowych zestawów, są odpowiedzią na konkretne problemy ze skórą – zarówno w pielęgnacji profesjonalnej w gabinecie, jak również uzupełniającej – w domu.

 

Arosha to innowacyjny program, który bez skalpela i okresu rekonwalescencji przynosi spektakularne efekty - w postaci wyszczuplonego, wymodelowanego i ujędrnionego ciała, dzięki składnikom aktywnym, zawartym w opatentowanych i przebadanych klinicznie bandażach Arosha Aesthetic Science.

 

EASY SLIM PROGRAMME czyli WYSZCZUPLANIE PRZEZ OWIJANIE!

Autorska terapia Arosha składa się z 8-10 zabiegów, wykonywanych 1-2 razy w tygodniu. Każdy zabieg składa się z 5 etapów: Brushing - suchy peeling szczotką Arosha; Peeling kwasem glikolowym; Aplikacja ampułki z aktywnymi składnikami; Bandażowanie jednorazowymi bandażami nasączonymi aktywnymi składnikami; Zdjęcie bandaż i wmasowanie odpowiedniej emulsji na zakończenie zabiegu.

 

Aktualności

01.04.2018

Włoska marka Arosha - efektywności i bogactwo składników aktywnych

Arosha to dynamicznie rozwijająca się włoska marka kosmetyczna, której przyświeca dbałość o sylwetkę i dążenie do jak najlepszych rezultatów

więcej
tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl