Uroczysko Siedmiu Stawów wyróżnione przez Gault&Millau 2016

Wydarzenie miało miejsce podczas uroczystej gali - premiery II edycji prestiżowego „żółtego przewonika” Gault&Millau 2016. Ta prestiżowa publikacja jest wyróżnieniem dla najlepszych restauracji i hoteli, które mogą pochwalić się wyjątkową kuchnią oraz autorskim menu. Uroczysko Siedmiu Stawów otrzymało 14,5 punktów, może się więc szczycić dwiema czapkami.

Jak mówi Tomasz Połom: „Tak ważne gastronomiczne wyróżnienie jest ukoronowaniem naszych codziennych starań. Kuchnia w Uroczysku zajmuje bardzo istotne miejsce. Stanowi ona wyraz naszego holistycznego podejścia do zdrowia i dobrego samopoczucia gości, którzy oczekują najwyższej jakości. Dlatego bazuje na naturalnych składnikach i sezonowych produktach ale też zawsze jest okraszona nutą artyzmu i wysublimowanych połączeń smakowych”. Menu Uroczyska bogate jest w wysokiej jakości produkty, które umożliwiają regenerację organizmu oraz wzmocnienie sił witalnych. Goście mogą zamawiać także potrawy fit lub bezglutenowe, których dopełnieniem są wzmacniające koktajle i napoje warzywno-owocowe. Uroczysko Siedmiu Stawów to luksusowy hotel, położony w Goli Dzierżoniowskiej, niedaleko Wrocławia. Na każdym kroku można tu poczuć niepowtarzalną atmosferą XVI-wiecznego zamku, którego wnętrza urządzono w eleganckim, nowoczesnym stylu, przy zachowaniu unikatowych, historycznych elementów architektury. We wnętrzach odrestaurowanego zamku znajduje się pierwsze w Polsce SPA by L’Occitane, stworzone we współpracy z uznaną, francuską marką kosmetyczną.

Aktualności

01.04.2018

Włoska marka Arosha - efektywności i bogactwo składników aktywnych

Arosha to dynamicznie rozwijająca się włoska marka kosmetyczna, której przyświeca dbałość o sylwetkę i dążenie do jak najlepszych rezultatów

więcej
tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl