III etap osiedla Złota Podkowa

Docelowo wybudowanych zostanie 236 nowych mieszkań, w tym lokale dwupoziomowe. Najszybciej, bo już we wrześniu tego roku zostanie oddany budynek „K”, z 52 mieszkaniami. Na osiedlu powstanie także park z pergolą, boiskiem i alejkami. Udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będzie również pasaż handlowy, zlokalizowany na terenie inwestycji, który obecnie jest komercjalizowany.

 

III etap osiedla Złota Podkowa będzie się składał z trzypiętrowych budynków, wzorowanych na zabudowie jednorodzinnej, w których powstanie ok. 236 przestronnych, 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań. Klienci mogą wybierać spośród tych z balkonami lub tarasami, które zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu. Nowością będą również przestronne lokale dwupoziomowe z antresolą. Zróżnicowany rozkład lokali, o powierzchni od 46 do 85 mkw., pozwoli na wybór mieszkania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb właścicieli. Lokale oferowane będą w standardzie deweloperskim i zostaną wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz wyposażone m.in. w drewniane okna i granitowe parapety.

 

„W III etapie zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek najwięcej mieszkań dwu i trzypokojowych, ponieważ cieszyły się największą popularnością w poprzednich etapach budowy. Wielkim atutem tego etapu będzie przestronny teren zielony pomiędzy budynkami i jego zagospodarowanie m.in. pergola, trasy spacerowe, liczne ławeczki, ogródki i plac zabaw dla dzieci. Dzięki temu, że parkingi znajdą się pod każdym z budynków, w pełni będzie można korzystać z atutów zielonej okolicy. Budowę III etapu  planujemy zakończyć we wrześniu 2012 r.”mówi Irmina Najwer z Rafin Developer.

 

Teren osiedla będzie chroniony i monitorowany. W ramach wybudowanych - już I i II etapu osiedla działa pasaż handlowy, w którym obecnie funkcjonuje market spożywczy i apteka. Docelowo w Galerii Złota Podkowa planowane jest otwarcie 30 punktów handlowo-usługowych, które wspólnie stworzą kompleksowe, wygodne centrum zakupów, nie tylko dla mieszkańców osiedla, ale również okolicznych dzielnic.

 

 

Aktualności

01.04.2018

Włoska marka Arosha - efektywności i bogactwo składników aktywnych

Arosha to dynamicznie rozwijająca się włoska marka kosmetyczna, której przyświeca dbałość o sylwetkę i dążenie do jak najlepszych rezultatów

więcej
tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl