Aktualności

Włoska marka Arosha - efektywności i bogactwo składników aktywnych

01.04.2018

Arosha to dynamicznie rozwijająca się włoska marka kosmetyczna, której przyświeca dbałość o sylwetkę i dążenie do jak najlepszych rezultatów zabiegowych, w gabinetach kosmetycznych.

Jesienny relaks w luksusowym SPA by L'Occitane

19.09.2017

Uroczysko Siedmiu Stawów, z myślą o jesieni, wprowadza specjalny Pakiet Lawendowy, który umożliwia relaks blisko natury, wspomagany dedykowanym tej porze roku menu zdrowotnym. Pobyt i regenerujące rozgrzewające posiłki, zainspirowane lawendą, mają za zadanie wzmocnić siły ochronne organizmu i zabezpieczyć go przed nadchodzącymi zimnymi miesiącami.

Inspiracja Roku dla marki Salter

10.07.2016

Sprzęt fitness marki Salter – wiodącego europejskiego producenta z 70-letnim doświadczeniem na rynku – otrzymał nagrodę INSPIRACJA 2016 Beauty Inspiration. Nagrodzona została linia Essence, gdzie łącząc różne typy sprzętu można stworzyć własny program ćwiczeń, dostosowany do indywidualnych potrzeb i przestrzeni. Możliwość personalizowania designu jest dodatkowym atutem tej linii.

Uroczysko Siedmiu Stawów wyróżnione przez Gault&Millau 2016

08.03.2016

Szef Kuchni Uroczyska Siedmiu Stawów - Tomasz Połom został nagrodzony przez Gault&Millau nominacją w kategorii Młody Talent.

Wybrzeże Reymonta – nowa inwestycja Rafin

21.12.2015

Ruszyła budowa Wybrzeża Reymonta we Wrocławiu. Rafin zbuduje nowoczesne osiedla nad Odrą, składające się z ośmiu budynków.

tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl