Galeria

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

18.02.2020

Mamy przyjemność dbać o wizerunek Uroczyska Siedmiu Stawów Luxury Hotel, które znajduje się w XVI-wiecznym zamku. To pierwsze w Polsce SPA by L'Occitane - uznanej marki kosmetycznej.

I Międzynarodowa Konferencja marki AROSHA

09.03.2018

Arosha to dynamicznie i odważnie rozwijająca się włoska marka kosmetyczna, której przyświeca dbałość o sylwetkę i dążenie do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów zabiegowych. Mieliśmy przyjemność współorganizować 1-wszą Międzynarodową konferencję tej marki, na którą zaproszeni byli dziennikarze, klienci oraz międzynarodowi goście.

Uroczystość RÓŻE GALI

03.01.2016

Podczas uroczystej gali w Ufficio Primo w Warszawie, zostały wręczone nagrody laureatom plebiscytu Róże Gali. Sponsorem wydarzenia była marka MARIA GALLAND. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele firmy NOVA GROUP wraz z Klientami.

Otwarcie INSTYTUTU INGRID MILLET w Hotelu Arłamów

10.03.2015

W Hotelu Arłamów otwarty został Instytut Ingrid Millet. Jest to pierwszy hotelowy instytut tej luksusowej marki w Polsce. Jej wyłącznym dystrybutorem jest Nova Group - lider wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Mieliśmy przyjemność przygotować konferencją prasową z tej okazji.

Warsztaty gotowania wg kuchni 5 przemian w showroomie FagorMastercook

25.06.2013

Odpowiadamy za nagłośnienie medialne warsztatów, które systematycznie są organizowane w showroomie firmy FagorMastercook. Przy okazji - poznajemy tajniki zdrowej kuchni:)

tel. +48 509 071 206
ego@egopr.pl